Strona główna Uczniowskie akcje Korowd z okazji Dni Nysy
   20 maja uczniowie naszej szkoy brali udzia w barwnym korowodzie, ktry jak co roku rozpoczyna Dni Nysy. Tematem tegorocznego marszu bya ekologia.  Nasze gimnazjum byo reprezentowane przez klasy karpackie ? IIe i IIIe oraz klas Ib. Uczniowie klasy Ib uczestniczyli w korowodzie pod hasem ?Eko-gadety dla naszej planety?. Prezentowali  ?eko-rzeby? wykonane z plastikowych butelek. Korowd przeszed spod magistratu, przez Rynek, na gwn pyt stadionu przy ul. Kraszewskiego. Po przywitaniu uczestnikw korowodu przez Burmistrza, nastpio uroczyste otwarcie Dni Nysy i wrczenie kluczy do bram miasta uczniom Zespou Szkolno-Przedszkolnego z Biaej Nyskiej.