Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Konkursy i turnieje Sukces czytelniczo ? fotograficzny uczniw naszego gimnazjum
   Koordynatorzy Szkolnego Programu Czytelniczego Pani Joanna Nowak i Pani Marzena Bargiel maj zaszczyt poinformowa, i uczniowie naszej szkoy osignli duy sukces w Wojewdzkim Konkursie Fotograficznym pt. ?Przyapani na czytaniu?.
   Przyapani na czytaniu to polska edycja programu "Get Caught Reading" - kampanii prowadzonej w wielu krajach Unii  Europejskiej.
   Jej zadaniem jest promowanie ksiek i czytelnictwa poprzez oglnie dostpne media. W Polsce partnerem programu jest Polska Izba Ksiki. Kampania przyjmuje zaoenie, e czytanie to przyjemno. Jej cele to zachcenie coraz szerszej rzeszy ludzi do czstszego sigania po literatur. Pedagogiczna Biblioteka Wojewdzka w Opolu ? organizator - ju od omiu lat przycza si do kampanii, organizujc kolejne edycje konkursu. Jego uczestnikami  zgodnie
z regulaminem s mieszkacy Opola i regionu. Tematem fotografii jest czytanie, a dokadnie osoba ?przyapana? na czytaniu.
   Z naszej szkoy w kampanii brao udzia 6 uczniw. Ogem na konkurs wpyno 50 fotografii zgoszonych przez 24 uczestnikw. W oparciu o kryteria zawarte w regulaminie komisja wyonia laureatw, wrd ktrych na zaszczytnym miejscu znaleli si:
  • III miejsce: Magorzata Polak klasa II b
  • Wyrnienie: Jdrzej Lisik klasa I b
Magosia naley do Koa Fotografii Cyfrowej ? Grupy Fotograficznej FOCUS FREE.
Zwycizcom gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw czytelniczych.
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżCopyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information