Strona główna Konkursy i turnieje Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego ?Z ksik mi do twarzy?
   Dnia 4 maja 2016 r. koordynatorzy realizowanego w szkole programu czytelniczego Pani Joanna Nowak i Pani Marzena Bargiel ogosiy wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego ?Z ksik mi do twarzy?, na ktry wpyno 15 prac wykonanych przez 6 uczestnikw. Celem konkursu byo pokazanie, jak i gdzie (w domu, w miejscach publicznych itp.) czytaj uczniowie naszej szkoy, a take nakonienie coraz wikszej liczby ludzi do czstszego sigania po ksik. Szkolny Konkurs Fotograficzny ?Z ksik mi do twarzy?  to  nowa forma promocji czytelnictwa oparta na sztuce fotografii. Due zainteresowanie konkursem wrd modziey na pewno przyczynio si do tego, e biblioteka staa si miejscem wzajemnego przenikania rnych form aktywnoci artystycznej. Inicjatywa ta bdzie kontynuowana w przyszoci.

A oto laureaci konkursu:
1 miejsce otrzymay - Magosia Polak kl. IIb, Jdrzej Lisik kl. Ib
2 miejsce otrzymali - Kinga Wasilewska kl. IIb, Mariusz Woniak kl. Ib
3 miejsce otrzymay - Patrycja Wrblewska kl. Ib, Wiktoria Wilczek kl. Ib
Wyrnienie przyznano Magosi Zalewskiej oraz Magdalenie Nowak z kl. Ic.

Nadesane przez uczestnikw prace zostay wysane na konkurs organizowany przez Pedagogiczn Bibliotek Wojewdzk w Opolu pod nazw ?Przyapani na czytaniu?. Ogoszenie wynikw nastpi 31 maja.
Zwycizcw zapraszamy po odbir nagrd do biblioteki szkolnej.

M.Polak                  J.Lisik                     K.Wasilewska

M.Woniak                                          P.Wrblewska      W.Wilczek