Strona główna Konkursy i turnieje Micha Leny nagrodzony w Opolu
   24 maja 2016r. w sali koncertowej Filharmonii Opolskiej odbyo si uroczyste podsumowanie konkursw przedmiotowych dla uczniw szk podstawowych i gimnazjw. Organizatorem spotkania byo Kuratorium Owiaty w Opolu oraz Modzieowy Dom Kultury.
   Na uroczysto z gimnazjum nr2 zosta zaproszony laureat Micha Leny wraz z rodzicem i nauczycielami przygotowujcymi go do konkursw. Najpierw Micha odebra gratulacje i nagrody jako laureat konkursu geograficznego. Gdy jeszcze brzmiay famfary, kurator owiaty Micha Siek po raz drugi zaprosi na scen Michaa Lenego. Tym razem gratulacje byy poprzedzone informacj, e jest to najlepszy chemik wojewdztwa opolskiego. Listy gratulacyjne i podzikowania otrzymali take rodzice laureata oraz nauczyciele: za przygotowanie ucznia do konkursu geograficznego- Mariusz Szpitalny, a za konkurs chemiczny - Marta Wilaszek.
   Micha otrzyma pamitkowe statuetki, na ktrych wygrawerowane zostay informacje o jego osigniciach, a take dyplomy i upominki. Ale najwaniejszym wyrnieniem bya sama obecno wrd najzdolniejszych gimnazjalistw wojewdztwa i otrzymanie tytuu najlepszego chemika Opolszczyzny.
Raz jeszcze gratulujemy Michaowi oraz szczliwym i dumnym rodzicom i nauczycielom.