26 wrzenia w Urzdzie Miejskim w Nysie odbyo si uroczyste wrczenie dyplomw i nagrd za udzia w konkursach organizowanych w ramach oglnopolskiej kampanii ?Zachowaj Trzewy Umys. W ramach tegorocznej akcji odbyo si pi konkursw indywidualnych ? dwa dla uczniw szk podstawowych i trzy dla gimnazjalistw. W konkursach plastyczno ? literackich uczniowie mieli za zadanie namalowa lub opisa pikne miejsce lub osob, w konkursie ulotkowym odpowiedzie na pi pyta. Gimnazjalici zmagali si take z zadaniami przez Internet, szukajc odpowiedzi na pi podchwytliwych pyta oraz prezentujc swoje sylwetki w konkursie ?Szukamy Modych Mistrzw ? Lokalni Liderzy?. Wrd laureatw znaleli si: Emilia Dwigaa (tegoroczna absolwentka naszego gimnazjum), Aleksandra Tofil kl. III e, Bianka Kucharska kl. III e, Klaudia Kubanek kl. I b i Artur Mordarski kl. I c. Gratulujemy!

Koordynatorzy: pani Elbieta Grzaska i pani Marzena Gazunow