Kolejny sukces naszej uczennicy!
   Tu przed feriami, 11 stycznia 2012 r., miay miejsce eliminacje miejsko-gminne Wojewdzkiego Konkursu Polonistycznego. Nasz szko reprezentowao picioro uczniw wyonionych w eliminacjach szkolnych: Anna Woniak, Monika Mrozek, Aleksandra Zbek z klasy II m (opiekun p.Magorzata aczek), Piotr Tarnowski z klasy III m (opiekun p.Dorota Woniak) i Daniel Kufieta z klasy III b (opiekun p.Izabela Kupka). Start w konkursie na etapie miejsko-gminnym jest ju duym osigniciem.
   Tym bardziej mio nam poinformowa, e Ania Woniak zaja I. miejsce, a tym samym zostaa zakwalifikowana do udziau w finale Wojewdzkiego Konkursu Polonistycznego, ktry bdzie mia miejsce w Opolu 23 marca br. Wszystkim serdecznie gratulujemy, za nasz finalistk trzymamy kciuki i czekamy na kolejne sukcesy naszych uczniw w pozostaych konkursach przedmiotowych (najbliszy ju 1 lutego - eliminacje miejsko-gminne Wojewdzkiego Konkursu Jzyka Niemieckiego).