Mio nam poinformowa, e dwoje naszych uczniw ma na swoim koncie kolejne sukcesy literackie.
     W XII Wojewdzkim Konkursie Literacko - Plastycznym ?Zwierzaki? ogoszonym przez Publiczn Szko Podstawow nr 1 w Opolu i Polski Zwizek owiecki Zarzd Okrgowy w Opolu wyrnienie przyznano Jakubowi Kry z klasy II m (nauczyciel polonista - mgr Dorota Woniak) za opowiadanie pt. ?Pies ? najlepszym przyjacielem czowieka?, a wrd nagrodzonych znalaza si uczennica klasy I m - Anna Woniak (nauczyciel polonista - mgr Magorzata aczek), ktra napisaa opowiadanie pt. ?Pieskie ycie?. Uroczyste rozdanie nagrd bdzie miao miejsce na Zamku Ksit lskich w Brzegu w dniu 19 czerwca br.
    Ania zostaa rwnie wyrniona w X edycji Oglnopolskiego Konkursu Literackiego ?O Zote Piro? zorganizowanym przez Klub Kultury Rado w Warszawie. Tym razem jury nagrodzio opowiadanie pt. ?Przygoda ycia".
Nagrodzonym gratulujemy!