Podsumowanie konkursu plastycznego "Magia drzewa"
1 maja 2011r. uczniowie z naszego gimnazjum oraz opiekun Jadwiga Olszewska brali udzia w podsumowaniu konkursu plastycznego "Magia drzewa" inspirowanego kasztanowcami lub ich ochron przed szrotwkiem kasztanowcowiaczkiem w Siestrzechowicach. Celem tego konkursu zorganizowanego przez Urzd Miejski w Nysie byo rozwijanie wrd modziey wraliwoci ekologicznej i artystycznej jak rwnie ksztatowanie u modziey poczucia harmonii ze rodowiskiem i ca przyrod.
Nasi uczniowie zajli pierwsze trzy miejsca.
    I miejsce - Daria Jacewska (kl.IIIc)
   II miejsce - Klaudia Zajc (kl.IIIc)
  III miejsce - Sandra Lach (kl.IIIb)
Opiekunem wszystkich laureatw bya p.Jawiga Olszewska.
Modzie wzia rwnie udzia w sadzeniu drzew kasztana jadalnego wraz z uczniami innych zaproszonych szk.