Aktualności

Osoby, które pracują stacjonarnie, przychodzą do placówki rotacyjnie. Model „odwróconej klasy” zakłada, że z materiałem teoretycznym uczniowie zapoznają się w domu (wiedza i rozumienie), więc na lekcję przychodzą przygotowani, a w szkole wykonują praktyczne zadania i ćwiczenia utrwalające i sprawdzające (zastosowanie, analiza i synteza). Uczniowie LO odsyłają nas do takich uczuć jak cierpienie, wzniosłość, uniesienie religijne, miłość. Czasem wystarczy rodzicom zwrócić uwagę, że należałoby pobyć więcej z własnym dzieckiem, czasem trzeba podpowiedzieć, jak można spędzić ten czas: spacer, wspólne odrabianie lekcji, jakiś sport lub inne zajęcie. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że zakażenie u dyrektora liceum zostało potwierdzone badaniami już jakiś czas temu. Wspaniały czas Liceum dla każdego człowieka jest ważnym etapem w życiu, którego nie da się zapomnieć. W liceum nauka trwa 3 lata i kończy się maturą. Nauka w liceum oparta będzie na programach poszerzających podstawy programowe wiodących przedmiotów - matematyki, informatyki i fizyki. Absolwenci liceum będą przygotowani do podjęcia studiów w uczelniach wojskowych w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego na kierunkach informatyka oraz kryptologia i cyberbezpieczeństwo.

Mam nadzieję, że dziś towarzyszy Wam poczucie satysfakcji i sukcesu oraz świadomość dobrze zrealizowanego zadania. Wojskowa Akademia Techniczna udostępnieni pracownie, laboratoria i obiekty sportowe na potrzeby liceum oraz zapewni uczniom zakwaterowanie i wyżywienie. W związku ze zdalnym nauczaniem, większość pracowników szkoły nie pojawia w budynku liceum. Do tego, że w związku ze strajkiem w części szkół mogą nie odbyć się egzaminy gimnazjalne, odniósł się rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak. Nie zdradza też, jak wiele osób w związku z tym zakażeniem przebadano. W przypadku rozpatrywania oszukiwania na egzaminie w kategoriach odpowiedzialności karnej należy wskazać, iż zawsze obie osoby mogą ponieść odpowiedzialność, tj. zdający (jak wykazano powyżej) lub podpowiadający jako pomocnik (oprócz sytuacji, w której pomocnik udaje zdającego i idzie za niego na egzamin - wtedy sam zdający odpowiada na podstawie powołanego wyżej art. 4) urlop udzielony na podstawie art. Szkołę danych osobowych kontrahentów - osób fizycznych jest art. Liceum będzie publiczną szkołą ponadpodstawową - liceum ogólnokształcącym o czteroletnim, a przejściowo także trzyletnim, cyklu kształcenia, dla której organem prowadzącym będzie Minister Obrony Narodowej.